VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: presidentja kroate

Grabar-Kitaroviç: “Kroacia e vlerëson mbështetjen e Turqisë në kohëra të vështira”

By | January 10, 2018

Presidentja e Kroacisë: Shumë ujë do rrjedhë në Danub para se të jemi miq me Serbinë

By | November 19, 2017

Thaçi në Zagreb: Deklarata e Vuçiçit gjatë betimit ishte për përdorim të brendshëm

By | June 1, 2017

Presidentja kroate i përgjigjet Vuçiçit: Harrojeni BE-në pa i përmbushur kriteret

By | December 13, 2016

Grabar-Kitaroviçi mandaton Plenkoviçin për krijimin e qeverisë kroate

By | October 10, 2016

Grabar-Kitaroviç: Ja përgjigja e Kroacisë ndaj kërcënimeve për luftë në Bosnjë e Hercegovinë

By | September 22, 2016

Grabar -Kitaroviç: “Muajt dhe vitet para nesh, vendimtarë për të ardhmen e Kroacisë”

By | September 11, 2016

Shpallen zgjedhjet e parakohshme parlamentare në Kroaci

By | July 16, 2016

Presidentja kroate me shami në Srebrenicë: Masakra u shkaktua nga politika serbomadhe

By | July 12, 2016

Mediat serbe me zemërim: Kolinda puthi Thaçin, Nikoliçit i dha vetëm dorën (fotot)

By | May 30, 2016

Zagreb – mbahet Forumi ekonomik kroato-shqiptar

By | May 11, 2016

Presidenti Nishani pritet nga Presidentja kroate Kolinda Grabar-Kitaroviç

By | May 10, 2016

Presidentja kroate Kitaroviç: Turqia i përket Evropës

By | April 27, 2016