VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: ERDOGAN

Erdogan: Besoj se NATO do të jetë krah nesh në situatën e krijuar

By | July 28, 2015

Erdogan – Bombardimet ajrore janë vetëm hapi i parë kundër ISIS-it

By | July 24, 2015

Obama dhe Erdogan pajtohen të punojnë së bashku kundër IS-it

By | July 23, 2015

ERDOGAN – DËNIMI ME VDEKJE I MORSIT, MASAKËR E DREJTËSISË

By | June 16, 2015

Baku: Takim me dyer të mbyllura Putin – Erdogan

By | June 13, 2015

Turqi: Analizë mbi humbjen e AKP-së

By | June 10, 2015

ERDOGAN – SULMI NË DIJARBAKIR, PROVOKIM PARA ZGJEDHJEVE

By | June 6, 2015