VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: diktatori

Isuf Kalo në librin e tij Blloku: kishim frikë se mos na vdiste Enveri duke bërë seks… – Nga ADRIATIK DOSTI

By | August 5, 2019

Kalo tregon prapaskenat e vetëvrasjes së Shehut: Ishte negocim, i prishi skemën Enverit

By | July 23, 2019

Deputeti Gurakuqi: Diktatori ndalon hyrjen ne Teatrin Kombetar te punonjesve dhe aktoreve !

By | July 7, 2018

Dosja K – “Mësuesi, gjeniu dhe diktatori” – Mësuesi Gjet Vocaj Zbuloi një gjeni, por u përball me Enver Hoxhën dhe e çuan në Spaç Nga Admirina Peçi

By | May 10, 2018

Sa shumë lodhej Enveri? Del vendimi për pushimet, sa orë duhet të punonte

By | October 16, 2017

CIA zbardh rivalitetin mes Hoxhës dhe Shehut, ja pse Spiro Koleka u bë nënkryeministër dhe si u shkarkua Tuk Jakova, diktatori emëroi në poste të besuarit e tij

By | August 8, 2017

Shokon 128 vjeçari nga Argjentina: Jam Adolf Hitler

By | July 2, 2017

Mbresa nga libri me novela ‘Diktatori’ të Agron Bajraktarit – Nga Xhevai Lleshi

By | June 2, 2017

Shqipëria ka nevojë për një “dhjetor” tjetër – Nga Andon Dede, Nju York

By | March 20, 2017

Fundi i diktatorit Kim Jong Un? Shihni ku ka zbarkuar flota ushtarake e SHBA (Foto)

By | March 15, 2017

POROSI E PROF. ARSHI PIPËS… Nga FRITZ RADOVANI

By | February 20, 2017

Kreshnik Spahiu: Të gjithë në shesh të rrëzojmë Sali Berishën, diktatorin, perandorin dhe komunistin e fundit të Europës

By | February 12, 2017

Berat Buzhala birit të Enver Hoxhës: Je pleh njeri, babai yt një prej kafshëve më të egra

By | January 1, 2017

Diktatori Enver Hoxha vijon të jetë “Hero i Popullit”, “Hero i Punës Socialiste”….

By | April 15, 2016

Mesila Doda: Më kërcënuan komunistët për dekoratat, por aq na bën

By | April 15, 2016