VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Admirina Peçi

Lekë Mirakaj: Të jetosh si armik që 2 vjeç ! Nga Admirina Peçi

By | April 25, 2019

(Video) Guximtarët e Qafë Barit, Lekë Mirakaj: Dëshmoj revoltën e 22 majit ‘84 – Observatori i Kujtesës Nga Admirina Peçi

By | April 25, 2019

Me Klora Merlikën, drejt kampeve të vdekjes në Turan e Tepelenë

By | December 17, 2018

Klora Merlika: Në Tepelenë kam parë mbi 20 fëmijë që vdiqën brenda 24 orëve… Nga Admirina Peçi

By | August 29, 2018

Qershor 1982/ Si e vranë policët Lucë Vukajn në galeritë e Spaçit Nga Admirina Peçi

By | May 24, 2018

Dosja K – “Mësuesi, gjeniu dhe diktatori” – Mësuesi Gjet Vocaj Zbuloi një gjeni, por u përball me Enver Hoxhën dhe e çuan në Spaç Nga Admirina Peçi

By | May 10, 2018

E SHKUARA KOMUNISTE NЁ PLAGЁT E TRANZICIONIT TЁ GJATЁ SHQIPTAR – Nga Admirina Peçi

By | May 4, 2018

Rrëfimi i vajzës, Lasgush Poradeci: Vras veten e nuk shkruaj për diktatorin! Nga Admirina Peçi

By | May 2, 2018

Rrefimi tronditës i Gjelë Gjikolës me foto dhe video: Në Kampin e Tepelenës ku më vdiq vajza 3 vjeçe Nga Admirina Peçi

By | April 11, 2018

Nga Admirina Peçi: Dëshmi rrëqethëse për Kampin e Tepelenës nga Gjele Gjikolaj , me gjasë Nëna e fundit prej nënave të mbijetuara…

By | April 10, 2018

Intervista – ​Lek Mirakaj: Visar Zhiti është një diamant që trazon persekutorët Intervistoi Admirina Peçi

By | March 26, 2017

Letrat e Titos: Urdhërat strategjikë për Miladin Popoviçin në Shqipëri Nga Admirina Peçi

By | November 12, 2015

Sigurimi i Shtetit: Pse duhet spastruar Marie Kraja – Nga Admirina Peçi

By | November 11, 2015

Raporti i Sigurimit: Sherret e artistëve, spiunimet për Ismail Kadaranë (I) – Nga Admirina Peçi

By | November 10, 2015

Lasgushi dhe Mitrushi, letrat që zbulojnë shpirtin e dy gjenive – Nga ADMIRINA PEÇI

By | October 11, 2015

Terrori komunist – ekzekutimet kryheshin me miratimin e Enver Hoxhës – Studiuesi Enver Kushi flet për pushkatimin e 9 intelektualëve në mars 1945

By | August 17, 2015

Biseda mes Ramizit Kadaresë dhe Berishës në 1990 – Dossier nga ADMIRINA PEÇI (video)

By | August 16, 2015

Si e varrosën të gjallë Mitrush Kutelin në Kënetën e Maliqit – Nga Admirina Peçi

By | August 15, 2015