VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Blloku

Doktor Kalo na ngjall Bllokun Nga Thoma Kristo Note

By | September 29, 2019

Dy fjalë për librin e Isuf Kalos Nga Ardian Ndreca

By | September 19, 2019

Isuf Kalo në librin e tij Blloku: kishim frikë se mos na vdiste Enveri duke bërë seks… – Nga ADRIATIK DOSTI

By | August 5, 2019

Isuf Kalo: Frika se mos Enveri vdiste gjatë aktit seksual – Cila ishte Nexhmije Hoxha

By | August 4, 2019

“Mjeku i Enver Hoxhës gënjen për bustin e Stalinit në Shkodër dhe rolin e Ramës e Arben Imamit në tubimin për John Lennon”

By | August 2, 2019

Kalo: Si vrau veten kuzhinieri i Enver Hoxhës, pasi e larguan u hodh nga Pallati i Kulturës

By | July 25, 2019

“Duket që është vrasje e jo vetëvrasje”- Kalo rrëfen bisedën konfidenciale me Enverin para pushkatimit të ministrit që dyshoi për Mehmet Shehun

By | July 21, 2019

“Miq apo të dashuruar?!”, e vërteta e lidhjes së Qemal Stafës me Nexhmijen. Mjeku personal i Enverit flet për marrëdhënien misterioze

By | July 18, 2019

Isuf Kalo rrëfen për bijtë e prapë të “Bllokut”: Djali i udhëheqësit të lartë histori rozë me gruan e artistit të njohur

By | July 15, 2019

Henri Çili i përgjigjet Sadik Bejkos: Pse e botuam “Bllokun” e Isuf Kalos

By | July 15, 2019

Ligjvënësit britanikë hedhin poshtë për herë të tretë marrëveshjen BREXIT

By | March 29, 2019

Shënimet e Dritëroit: “Jam pa perëndi. E kam gjoksin e zbrazur…”

By | August 23, 2018

Deputeti Luan Rama: Janë rikthyer “minjtë e Bllokut” – i gjeni kudo mes nesh: janë ministra, deputetë, këshilltarë, drejtorë, ambasadorë!

By | July 21, 2018

Intervista e plotë – Hektori Peçi: Si më zëvendësoi Isuf Kalo, diagnoza e gabuar që rrezikoi jetën e Sokolit

By | December 21, 2017

Blloku, historia dhe te fshehtat e lagjes me te famshme te Tiranes!

By | January 11, 2016