VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: mjeku personal

“Maskarenjtë, ia prishën gjakun”, Isuf Kalo tregon si reagoi motra e Enverit pas debateve me Mehmetin

By | August 18, 2019

Kalo tregon prapaskenat e vetëvrasjes së Shehut: Ishte negocim, i prishi skemën Enverit

By | July 23, 2019

“Frikë se mos e vriste Kadri Hazbiu”, Isuf Kalo rrëfen takimin e Enverit me Ramiz Alinë ditën e vetëvrasjes se Mehmetit

By | July 17, 2019

“Blloku”, Isuf Kalo: Raportet intime mes Enverit dhe Nexhmies

By | July 15, 2019

Isuf Kalo rrëfen për bijtë e prapë të “Bllokut”: Djali i udhëheqësit të lartë histori rozë me gruan e artistit të njohur

By | July 15, 2019

Henri Çili i përgjigjet Sadik Bejkos: Pse e botuam “Bllokun” e Isuf Kalos

By | July 15, 2019

Isuf Kalo rrëfen sekretet e “Bllokut”: “Kuçedra Nexhmije” përtej pamjes së jashtme

By | July 12, 2019

Mjeku i Trumpit, presidenti gëzon “shëndet të shkëlqyer”

By | January 13, 2018

Intervista – mjeku i Enverit: E vërteta e ngacmimit seksual ndaj Teutës, nuses së Ilirit

By | December 13, 2017

Rrëfimi i Isuf Kalos: Pse ruhej në shtëpi kartela mjekësore e Enverit, si na survejonte Sulo Gradeci

By | October 11, 2017