VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: TIRANA

Shqipëri, 26 raste të reja me COVID-19

By | May 28, 2020

Tirana, evoluimi i një kryeqyteti 100-vjeçar

By | February 11, 2020

Nadia Tukiçi, një emër që vjen nga Parisi zgjoi Tiranën e fjetur të ekranëve trash ! Nga Elida Buçpapaj

By | January 2, 2020

Festa hebraike “Hanukkah” festohet me madhështi në Tiranë dhe Prishtinë

By | December 22, 2019

Atalanta Pasko: Tirana ka 20 orë pa ujë! Turp për gazetarinë tonë që nuk arrin të vlerësojë se çfarë do të thotë të rrijë kryeqyteti 20 ora pa ujë!

By | September 20, 2019

Me çmim ose pa çmim për “performancë financiare”, duket qartë se Tirana ka pare të madhe ! Nga Atalanta Pasko

By | September 11, 2019

TIRANA – JA SI E PËRKUFIZON KRYEQYTETIN TONË FAIK KONICA

By | August 8, 2019

Ndryshim dramatik, sa do shkojnë temperaturat në Tiranë më 2050

By | July 15, 2019

Tirana, kryeqyeti i Shqipërisë

By | November 17, 2018

Protestë në 32 gradë C ose 90 gradë Fahrenheit, çmenduri !

By | May 26, 2018

I ndihem në borxh Hamit Mëzezit, Tirana i është në borxh Hamit Mëzezit! Nga Elida Buçpapaj

By | January 28, 2018

Tirana bie nga Superiorja për herë të parë, Vllaznia e ndal në barazim

By | May 27, 2017

Senatori John McCain sot viziton Tiranën

By | April 14, 2017

Kreshnik Spahiu: Të gjithë në shesh të rrëzojmë Sali Berishën, diktatorin, perandorin dhe komunistin e fundit të Europës

By | February 12, 2017

Historia e Ganimet Cukës, kurtizanes më të njohur të Tiranës, që u vetëvar në internim

By | February 6, 2017

Krijuesit dhe letërsia kombëtare kanë nevojë dhe kërkojnë më shumë përkrahje morale dhe materiale – Nga Sejdi BERISHA

By | September 23, 2016

(Fotogaleri) Agjensitë e huaja: Ja si festohet në Tiranë fitorja

By | June 21, 2016

Nikos Kotzias: Greqia nuk është në luftë me Shqipërinë, ne ju duam në Bashkimin Europian

By | June 6, 2016

(Video) Axhenda e Asamblesë Parlamentare të NATO-s që po mban Sesionin e Pranverës në Tiranë

By | May 27, 2016

Tiranë: Komisioneri Hahn u bëri thirrje partive të miratojnë reformën e drejtësisë

By | March 30, 2016

Foto e rrallë: Tirana në vitin 1917

By | March 22, 2016