VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Isuf Kalo

Doktor Kalo na ngjall Bllokun Nga Thoma Kristo Note

By | September 29, 2019

Dy fjalë për librin e Isuf Kalos Nga Ardian Ndreca

By | September 19, 2019

“Nexhmija kishte frikë! Nëse gabonte e vriste”- Flet mjeku personal i Enver Hoxhës

By | September 12, 2019

Ç’fshihet pas eliminimit të Mehmet Shehut? Isuf Kalo zbulon mesazhet e mjekut francez për Nexhmije Hoxhën

By | September 1, 2019

“Maskarenjtë, ia prishën gjakun”, Isuf Kalo tregon si reagoi motra e Enverit pas debateve me Mehmetin

By | August 18, 2019

Intervista – Isuf Kalo: Pse Nexhmija ishte në ankth për Enverin, si i kam njohur Shehun dhe Hazbiun

By | August 16, 2019

Isuf Kalo: Frika se mos Enveri vdiste gjatë aktit seksual – Cila ishte Nexhmije Hoxha

By | August 4, 2019

“Tmerri që kaloi, rrezikoi t’i ikte koka”, Isuf Kalo: Si ndikoi martesa e mbesës me djalin e Enverit në karrierën e Ramiz Alisë

By | July 28, 2019

Kalo: Si vrau veten kuzhinieri i Enver Hoxhës, pasi e larguan u hodh nga Pallati i Kulturës

By | July 25, 2019

Kalo tregon prapaskenat e vetëvrasjes së Shehut: Ishte negocim, i prishi skemën Enverit

By | July 23, 2019

“Duket që është vrasje e jo vetëvrasje”- Kalo rrëfen bisedën konfidenciale me Enverin para pushkatimit të ministrit që dyshoi për Mehmet Shehun

By | July 21, 2019

Kalo rrëfen prapaskenat: Kush vendosi për eliminimin e Hazbiut. Nga nofka “Masoviku i zi”, tek revolveri që ia lanë për të vrarë veten Mehmet Shehut

By | July 20, 2019

“Si u zbulua lidhja e fshehtë me diplomatin e huaj”, mjeku i Enver Hoxhës rrëfen për nusen e djalit të Mehmet Shehut

By | July 19, 2019

“Miq apo të dashuruar?!”, e vërteta e lidhjes së Qemal Stafës me Nexhmijen. Mjeku personal i Enverit flet për marrëdhënien misterioze

By | July 18, 2019

“Frikë se mos e vriste Kadri Hazbiu”, Isuf Kalo rrëfen takimin e Enverit me Ramiz Alinë ditën e vetëvrasjes se Mehmetit

By | July 17, 2019

Doktor i Ri i Adhamudhit tek “Blloku” (Përgjigje H. Çilit, botuesit të tij) – Nga SADIK BEJKO

By | July 15, 2019

“Blloku”, Isuf Kalo: Raportet intime mes Enverit dhe Nexhmies

By | July 15, 2019

Isuf Kalo rrëfen për bijtë e prapë të “Bllokut”: Djali i udhëheqësit të lartë histori rozë me gruan e artistit të njohur

By | July 15, 2019

Henri Çili i përgjigjet Sadik Bejkos: Pse e botuam “Bllokun” e Isuf Kalos

By | July 15, 2019

Isuf Kalo: Marrëdhënia e vjehrrave dhe nuseve në diktaturë. Roli i dados me origjinë çeke në familjen e Mehmet Shehu. Udhëtimi i papritur i Enverit në Moskë

By | July 14, 2019

Rrëfimi për temat tabu në Bllok, vjen reagimi i parë për librin e Isuf Kalos

By | July 14, 2019

“Sfidoi moralizimin e sertë dhe tabutë erotike e sentimentale të Bllokut”, Isuf Kalo: Nusja e Mehmetit flirt me…

By | July 13, 2019

Isuf Kalo rrëfen sekretet e “Bllokut”: “Kuçedra Nexhmije” përtej pamjes së jashtme

By | July 12, 2019

Hektor Peçi i kundërpërgjigjet Isuf Kalos: Po të më hiqnin për paaftësi nga Enveri…

By | December 23, 2017