VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: diabet

Shenjat paralajmëruese të diabetit që çdo burrë duhet të dijë

By | October 18, 2019

Shega dhe diabeti – Ndikimi në shëndetin e zemrës

By | October 11, 2019

Gjethet e fikut – Si t’i përdorni për tensionin e lartë

By | August 30, 2019

Vaj ulliri me uthull molle – Ja kombinimi ideal për shëndetin

By | August 11, 2019

Isuf Kalo në librin e tij Blloku: kishim frikë se mos na vdiste Enveri duke bërë seks… – Nga ADRIATIK DOSTI

By | August 5, 2019

Si të largoni sheqerin e tepërt nga trupi – Ushqimet e duhura

By | July 10, 2019

Dëmtimi i nervave – Tetë shenjat që nuk duhen neglizhuar

By | April 18, 2019

Dyfishohet numri i diabetikëve në Shqipëri – Kujdesi që duhet të tregoni

By | April 2, 2019

9 sinjale të diabetit të cilat femrat i injorojnë

By | March 11, 2019

Vaksina kundër diabetit u testua me sukses, festojnë shkencëtarët

By | March 11, 2019

Lidhja e fortë mes diabetit dhe shëndetit të zemrës – Çfarë duhet të keni kujdes

By | July 18, 2018

Kura me 8 kokrra trëndafil të egër për shëndetin e gjithë organizmit

By | June 27, 2018

Studimi i fundit mbi sheqerin nuk e rekomandon uljen e konsumit të tij

By | December 20, 2016

Këndi këndej: Klosi letër Ramës: Të ndalohet me statut zhveshja e Grida Dumës

By | April 24, 2016