VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: raketa balistike

Moska teston raketa balistike në Detin Barenc

By | August 24, 2019

Bateri e re S-400 e Rusisë në Krimé

By | November 28, 2018

Marrëveshja bërthamore – Irani takon pesë nënshkrueset e saj

By | May 25, 2018

Koreja e Veriut: Pezullojmë provat bërthamore dhe raketore

By | April 21, 2018

Fundi i diktatorit Kim Jong Un? Shihni ku ka zbarkuar flota ushtarake e SHBA (Foto)

By | March 15, 2017

SHBA nis mbrojtjen kundër Koresë së Veriut

By | March 7, 2017

Koreja Veriore lëshon katër raketa balistike

By | March 6, 2017

Koreja e Veriut lëshoi dy raketa balistike

By | March 18, 2016

Irani teston raketat balistike për manifestim force

By | March 8, 2016

Daçiç: Kroacia po blen raketa për ta sulmuar Serbinë

By | January 6, 2016