VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: koronavirusit

Koronavirusi- Inteligjenca Amerikane paralajmëroi NATO-n dhe Izraelin që në nëntor

By | April 17, 2020

Dikush është i interesuar ta deformojë dhe ta çmendë popullin shqiptar – Nga SHABAN MURATI

By | March 29, 2020

DW: Dramë politike në Kosovë në kohën e rritjes së pandemisë COVID-19

By | March 24, 2020

Mbrojtja e shëndetit mendor është e rëndësishme gjatë karantinës

By | March 23, 2020

‘’M’u anuluan koncertet nëpër botë, por s’kam pse mendoj për to’’, sopranoja Inva Mula: Vajza jonë është e lumtur, nuk kishim kaluar kaq kohë bashkë si familje

By | March 22, 2020

Shtyhet për vitin e ardhshëm kampionati Euro 2020

By | March 17, 2020

Franca mobilizon 100 mijë policë për shkak të koronavirusit

By | March 17, 2020

Qeveria e Zvicrës – Do ta mbështesim pa rezervë popullsinë dhe ekonominë, ja thirrja jonë

By | March 15, 2020

Pezullohet sezoni i NBA

By | March 12, 2020

Qeveria e Kosovës pezullon procesin mësimor për shkak të koronavirusit

By | March 12, 2020

Shumë shpjejt Izraeli do të ketë gati vaksinën kundra koronavirusit –

By | March 12, 2020

Koronavirusi – Për 3 muaj bankat nuk do kërkojnë shlyerjen e kësteve të kredive

By | March 12, 2020

Koronavirusi, rëndësia e forcimit të imunitetit për të luftuar infeksionet

By | March 12, 2020

OBSH e deklaron koronavirusin një pandemi

By | March 11, 2020

FOTOT – Blendi Fevziu nxjerr në ekran harta ku vihet në pikëpyetje kufiri i Kosovës me Serbinë, precedenti i dytë pas Edi Ramës

By | March 10, 2020

Britani, avionët realizojnë udhëtime pothuajse bosh për shkak të Covid-19

By | March 10, 2020

Koronavirusi, shtyhen ndeshjet eliminatore të Azisë për Botërorin

By | March 10, 2020

Tedros: Nuk jemi në mëshirën e këtij virusi

By | March 9, 2020

Koronavirusi- Pas fluturimeve, pezullohen të gjitha lundrimet detare drejt Italisë së veriut

By | March 9, 2020

Drejt prodhimit të një vaksine për koronavirusin

By | March 6, 2020

FMN njofton fondin emergjent prej 50 miliardë dollarë për luftën kundër Covid-19

By | March 5, 2020

Covid-19 mund të shkaktojë 113 miliardë dollarë humbje në sektorin e linjave ajrore

By | March 5, 2020

Koronavirus detyron Twitter të mbyllë dyert e kompanisë

By | March 5, 2020

Koronavirusi pastroi ajrin në Kinë, bie ndotja pasi gjithçka është paralizuar

By | March 1, 2020