VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Ahmet Zogu

Kur 19 vjeçari Ahmet Bej Mati (Zogu), një ndër personalitetet më të vlerësuara në Shqipërinë qëndrore dhe armik i betuar i Esat Pashë Toptanit, mori drejtimin e Tiranës në emër të Princ Vidit – Le Temps (1914)

By | January 8, 2020
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
Send this to a friend