VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Himara

Tirana e Nones se Fevziut dhe Porto Palermo e gjysherve te himarioteve! Nga Nikollaq Neranxi

By | November 9, 2019

Kush është Ministri i Jashtëm i Greqisë me origjinë nga Himara dhe që i thoshte Ramës “çerek- grek”

By | July 11, 2019

Agim Doçi i intervistuar nga Kakavija: Na thonë e keni peshqesh nga Himara

By | November 4, 2017

Himara në dokumentet e Arkivit Qendror Shtetëror, ekspozitë dokumentare dhe fotografike

By | July 29, 2017

KUR AKTORI BEKIM FEHMIU VIZITONTE SHPELLËN NË HIMARË – KU U NDESH ODISEU ME CIKLOPIN

By | February 22, 2017

“Amaneti që kryeministri Edi Rama nuk duhet të harrojë për çështjen çame. Në Himarë nuk ka asnjë grek” Nga Spartak Ngjela

By | February 14, 2017

Stani i tradhtisë kombëtare këtë bulmet ka – Nga Eshref Ymeri

By | December 3, 2016

Katër të vërtetat e Kryeministrit Rama për Greqinë dhe burracakët e parlamentit – Nga Prof.dr. Eshref Ymeri

By | November 4, 2016

OMONIA Kokëdhimës: Provokativ! Ne denoncojmë presionin mbi Himarën, ai thotë këtu s’ka minoritarë

By | February 2, 2016

Profesor Françesko Altimari: Himara, djep i arsimit, kultures dhe lidhjeve shqiptaro-arbëreshe

By | August 31, 2015

LIDHJET MES HIMARËS DHE ARBËRESHËVE – Nga FATMIRA NIKOLLI

By | June 19, 2015