VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Cezar Ndreu

Firma e Camajt nuk ka lidhje me atë në dokumentin e Sigurimit, publikohen letrat dhe kartolinat

By | July 14, 2020

VATRA MAKES A CASE FOR THE RECOGNITION OF KOSOVA TO THE APOSTOLIC NUNCIO OF ALBANIA By Rafaela PRIFTI

By | January 9, 2019

Uashington, ceremoni për kujtimin e viktimave të komunizmit, nga Shqipëria merr pjesë Çezar Ndreu

By | June 8, 2018

Delegacioni i PLL vizitë dhe takim në Uashington DC për të përkujtuar viktimat e komunizmit

By | July 11, 2017