VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: dron

Këta janë tetë çekët e arrestuar të cilët u kapën me dron

By | September 7, 2019

Rama pritet me dron në Orikum: Mjaft i zgjodhi mafia dhe droga ministrat

By | June 5, 2018

Policia ndalon dy holandezë, filmonin me dron Qeverinë e Kosovës

By | May 18, 2017

Automjeti me dron i Land Roverit do të shpëtojë jetë

By | March 8, 2017

SHBA kryen sulmin e parë me dron në Pakistan, nën udhëheqjen e Trumpit

By | March 2, 2017

Droni në qiellin e Teheranit alarmon ushtrinë iraniane

By | January 16, 2017

Droni ndërpret trafikun ajror në Suedi

By | September 8, 2016

Dron për të dërguar drogë dhe celularë në burgun grek

By | September 2, 2016

Pentagoni bën me dije se është vrarë me dron xhihadisti John, i njohur si xhelati i ISIS

By | November 13, 2015