VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Oliver Ivanoviq

Nuk ka ende kërkesë ndërkombëtare për arrestimin e Radoiçiqit

By | September 12, 2019

Bashkëpartiakja: Të huaj, shqiptarë e serbë, të përfshirë në vrasjen e Ivanoviqit

By | August 21, 2019

Prokuroria në Tiranë e përgënjeshtron Vuçiqin pas pohimeve se Florim Ejupi ka vrarë Ivanoviqin

By | July 4, 2019

Zyrtare: Shteti lëshon urdhërarrest për Milan Radojçiqin, dyshohet për vrasjen e Oliver Ivanoviqit

By | January 24, 2019

Vuçiq: E themi me siguri se Radoiçiq nuk e ka vrarë Ivanoviqin

By | November 27, 2018

Rada Trajkoviq: Aleksandar Vuçiqi ngre tensione, po vë në rrezik serbët në Kosovë dhe po i manipulon

By | November 23, 2018

VIJAT E KUQE DHE VIJAT E ZEZA – Nga Prof. dr. BINAK MAXHARRAJ

By | July 7, 2018

Hoxhaj e quan Vuçiçin “mjeshtër të lajmeve të rrejshme”

By | June 16, 2018

Gjendet i gjallë gazetari serb Stefan Cvetkoviq

By | June 15, 2018

Gazetari serb merret në pyetje nga prokuroria lidhur me vrasjen e Oliver Ivanoviç

By | May 20, 2018

Flet mjeku që tentoi t’i shpëtoi jetën Ivanoviqit, tregon plagën vdekjeprurëse

By | January 16, 2018

Çfarë shkruan BBC për vrasjen e Oliver Ivanoviç?

By | January 16, 2018

Sulmohet me armë zjarri Oliver Ivanoviq

By | January 16, 2018

Gjykata i lejon Oliver Ivanoviqit të mbrohet në liri

By | April 21, 2017

Oliver Ivanoviq hyn në grevë urie

By | August 7, 2015