VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Euro 2020

Pavarësisht se zhvillohet në vitin 2021, nuk do ndryshohet emri i EURO 2020

By | March 21, 2020

Shtyhet për vitin e ardhshëm kampionati Euro 2020

By | March 17, 2020

Të mërkurën filloi shitja e biletave për EURO 2020

By | December 5, 2019

Shorti i ndeshjeve play-off për Euro 2020: Kosova në grupin D

By | November 23, 2019

Reja publikon listën e futbollistëve për ndeshjet ndaj Andorrës dhe Francës

By | November 10, 2019

Intervista – Ademi: Unë e shoh Kosovën në “Euro 2020” (video)

By | November 10, 2019

UEFA dënon Serbinë me dy ndeshje pa tifozë mbi 14-vjeç

By | October 21, 2019

Ronaldo shënon golin e 700-të

By | October 15, 2019

BBC: Rritja e futbollit të Kosovës falë të shkëlqyerit Fadil Vokrri

By | September 9, 2019

Ky është formacioni i Kosovës sot përballë Çekisë

By | September 7, 2019

“Euro 2020”, Edi Reja publikon listën e futbollistëve kundër Francës dhe Islandës

By | August 31, 2019

Kosova ngjitet 6 pozita në renditjen botërore të futbollit

By | June 14, 2019

Challandes shpall listën e futbollistëve për ndeshjet me Malin e Zi dhe Bullgarinë

By | May 23, 2019

EURO 2020: Shqipëria fiton ndeshjen me Andorrën

By | March 26, 2019

EURO 2020: Ndeshja mes Kosovës dhe Bullgarisë përfundon me barazim

By | March 26, 2019

Sot Kosova nis kualifikimet për Kampionat Evropian – për herë të parë në histori

By | March 25, 2019

Turqia fiton ndeshjen ndaj Shqipërisë

By | March 23, 2019

Nesër fillojnë kualifikimet për “EURO 2020”

By | March 20, 2019

Basha-Memushaj: Ndaj Turqisë synojmë fitoren

By | March 19, 2019

Edhe për Kosovë – Danimarkë, “Fadil Vokrri” do të jetë i mbushur

By | March 11, 2019

Hidhet shorti për “EURO 2020”: Kombëtarja e Shqipërisë në grupin H me Turqinë, Francën, Islandën, Moldavinë dhe Andorën

By | December 2, 2018

UEFA prezantoi logon për Euro 2020

By | September 22, 2016