VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Fadil Vokrri

Prishtinë, prezantohet modeli fitues i shtatores së legjendës së futbollit Fadil Vokrri

By | June 9, 2020

Sot 4 vjet më parë, Kosova u pranua në UEFA

By | May 3, 2020

Kualifikimi më 2020 – Kosova zhvillon sot ndeshjen historike, përballet me Anglinë

By | November 17, 2019

BBC: Rritja e futbollit të Kosovës falë të shkëlqyerit Fadil Vokrri

By | September 9, 2019

“Shpirti i ekipit është gjithçka për fitore!” Meta: Urime ‘Dardanëve’ për fitoren ndaj Çekisë

By | September 7, 2019

Kosova publikon listën për ndeshjet me Çekinë dhe Anglinë

By | August 31, 2019

Edhe për Kosovë – Danimarkë, “Fadil Vokrri” do të jetë i mbushur

By | March 11, 2019

Stadiumi “Fadil Vokrri” është i gatshëm për ndeshje ndërkombëtare

By | August 30, 2018

Thaçi dekoron Fadil Vokrrin me Medaljen Jubilare të Dhjetëvjetorit të Pavarësisë

By | July 3, 2018

Iu dha lamtumira Fadil Vokrrit

By | June 11, 2018

Lartësohet vepra e Fadil Vokrrit

By | June 10, 2018

Ylli i futbollit bashkëkohor të Kosovës, Fadil Vokrri, u bë rituali i fluiditetit dhe elegancës… Nga Skënder MULLIQI

By | June 10, 2018

Fadil Vokrri, lamtumirë ëndrrarealizues! – Nga ELERT YZEIRI

By | June 9, 2018

Të dielën ditë zie në nderim të Fadil Vokrrit (video)

By | June 9, 2018

I dha ndihmën e parë Fadil Vokrrit, zyrtari i EULEX: Pasi humbi ndjenjat nisi të marrë frymë

By | June 9, 2018

Ndërroi jetë Fadil Vokrri, kryetar i Federatës së Futbollit të Kosovës

By | June 9, 2018

Më 23 korrik 1960 lindi Fadil Vokrri, legjenda e futbollit shqiptar

By | June 23, 2017

Vokrri emërohet nënkryetar i Komitetit të Futbollit të UEFA-s

By | June 22, 2017

Vokrri: Ndeshja Kosovë-Turqi do të jetë e vështirë për të dyja skuadrat

By | June 1, 2017

Bunjaki publikon listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjen me Islandën

By | March 20, 2017

Kosova dhe Shqipëria nisin diskutimet për Ligën Kombëtare

By | December 9, 2016

Vokrri: Rezultatet nuk po e reflektojnë të vërtetën që po shihet në fushë

By | October 12, 2016

Vokrri: Keqardhje nëse Latifi u ftua nga Shqipëria vetëm të mos luajë për Kosovën

By | October 8, 2016