VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: dokumentar

Premiera e dokumentarit për aktorin Bekim Fehmiu më 15 qershor në Prizren

By | February 13, 2020

VIDEO/RAI 3 dokumentar për trafikun e drogës në Evropën Juglindore

By | August 1, 2019

Dokumentar i Jerin van den Brink i kushtohet fëmijëve të ngujuar prej gjakmarrjes

By | May 6, 2018

Kastriot Dervishi: ‘Fëmijët e persekutorëve’: Nuk janë kot ministra, deputetë, ambasadorë…

By | April 10, 2018

Mediat gjermane film për Shqipërinë: Si funksionon mafia e drogës (VIDEO)

By | March 9, 2018

Me gazetarët e BBC në dokumentarin për të zhdukurit nga komunizmi! Nga Mimoza Dajçi

By | February 17, 2018

Qeveria: Filmi i Serbisë kundër Kosovës në UNESCO është racist

By | September 17, 2017

William dhe Harry: Nëna jonë ishte nëna më e mirë në botë, na mbulonte me shumë dashuri

By | July 11, 2017

Putini: Askush nuk do ta mbijetonte luftën SHBA – Rusi

By | June 7, 2017

Putini flet për atentatet kundër tij në dokumentarin e ri

By | June 2, 2017

Ja e vërteta: Adem Jasharin e çoi për trajnime ushtarake Rugova (VIDEO)

By | April 17, 2017

FDH: Shefi i ushtrisë Serbe, Lubisha Dikoviçi, përgjegjës për 1400 vrasje gjatë luftës në Kosovë (Video)

By | February 21, 2017

Pamje të Tokës nga Hapësira

By | July 3, 2016

Rrëfime tmerri: Flasin femra dhe meshkuj të dhunuar nga serbët në Kosovë (video)

By | May 14, 2016

Televizioni zviceran dokumentar për Kombëtaren Shqiptare

By | May 9, 2016

Shikoje Dokumentari i gazetarit Marin Mema: Shkupi një histori ilire

By | April 17, 2016

Dokumentar – Neonazistë gjermanë mbajnë armë me leje

By | March 10, 2016

Gisele për 35 vjetorin vjen me një libër dhe një film

By | July 17, 2015

DOKUMENTARI PËR AMY WINEHOUSE ËSHTË PORTRET ORGANIK I KËNGËTARES

By | June 26, 2015