VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: mini Shengeni

Haradinaj: ‘Mini-Shengeni’ është biberon mashtrues për Ramën dhe Vuçiçin

By | December 30, 2019

Artan Fuga: “Pse idiotë janë kosovarët të futen në zgjedhën e minishejtanit?!”

By | December 25, 2019

Kurti i përgjigjet Ramës: Rruga nga Beogradi në Tiranë, kalon përmes Prishtinës

By | December 23, 2019

Oborri Mbretëror Shqiptar: Minishengeni pa Kosovën – hap i pamatur që bie ndesh me vëllazërinë dhe çështjen kombëtare

By | December 23, 2019

Kush fiton nga Mini Shengeni- Shqipëria ka bilanc tregtar pozitiv vetëm me Kosovën, deficit të thellë 120 mln euro me Serbinë

By | December 23, 2019

Pendarovski: “Mini-Shengeni”, jofunksional pa të gjitha shtetet

By | December 21, 2019

“Marsh i përmasave të mëdha”, zbardhet plani i organizimit të Vetëvendosjes në Tiranë. Mesazhi për Edi Ramën

By | November 23, 2019

“Mini-Shengeni”, si derë për Rusinë dhe Kinën në Ballkan

By | November 21, 2019

Haradinaj: Mini-Shengeni rrit ndikimin rus dhe kinez në rajon

By | November 19, 2019

Intervista – Berisha: Taksa ka ulur për 99 për qind importin nga Serbia dhe BeH

By | November 18, 2019

‘Mini-shengeni’, David Philips: Shqiptarët fillimisht të bashkëpunojnë me shqiptarët

By | November 17, 2019

Shkrirja e kufirit me Kosovën – Shqipëria pret marrëveshjen rajonale

By | November 14, 2019

Tragjike: Kjo është harta e minishengenit mes Ramës dhe Vuçiçit, Kosova pjesë e Serbisë

By | November 11, 2019

Vuçiq zhvillon bisedë telefonike me Ramën dhe Zaevin

By | November 4, 2019