VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Josep Borrell

Kështu as Brukseli i Borrellit nuk i normalizon marrëdhëniet Kosovë-Serbi – Nga SKËNDER BUÇPAPAJ

By | July 12, 2020

Borrelli: Zgjidhja finale kërkon guxim politik dhe angazhim në frymën e kompromisit

By | July 12, 2020

BE: Trumpi s’mund të ndryshojë formatin e G7-ës

By | June 2, 2020

Borrell: S’jemi në garë me Amerikën për dialogun Kosovë-Serbi, kufijtë të mos preken

By | May 30, 2020

Zëri i Amerikës: Analistët për bisedimet Kosovë-Serbi dhe qasjen transatlantike ndaj tyre

By | May 28, 2020

Borrelli i dërgon letër Kurtit

By | March 12, 2020

Kurti u nis letra zyrtarëve evropianë, i njofton me prioritetet e qeverisë

By | March 4, 2020

Borrell promovon projektin e BE-së për rinovimin e TC “Kosova B”

By | January 30, 2020

Josep Borrell bisedon në telefon me Thaçin e Vuçiçin

By | January 15, 2020

Bërnabiq: Borrell e mbështet qëndrimin e Spanjës për Kosovën

By | August 28, 2019

Përplasje diplomatike ndërmjet Serbisë e Bullgarisë rreth Kosovës

By | July 7, 2019

Çfarë mund të thotë emërimi i Borrellit për dialogun Kosovë-Serbi?

By | July 3, 2019

Borrel në Beograd: Përsërisim qëndrimin e Spanjës për mosnjohjen e Kosovës

By | March 13, 2019