VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: kanabis

CNN: Shqiptari detyrohet të mbjellë drogë në Britani, për të shlyer borxhet

By | July 19, 2019

2 tonë kanabis, policia italiane gjen dy skafistët shqiptarë duke hedhur drogën 15 milionë euro

By | April 26, 2019

Dëshmia 1 – “Përgjuesit m’i dha SHISH”, çfarë tha ‘Babalja’ në Prokurori (dokumente)

By | October 9, 2018

Lu: lufta antikanabis e mbyllur kur të kapen dhe organizatorët

By | September 14, 2018

VIDEO – Raporti i CIA-s, reagon PD: Vetëm vëllai i Agron Xhafës mund t’i thotë CIA-s se është e pasaktë, pse nuk bën analizat e drogës së kapur?

By | August 20, 2018

CIA publikon raportin e ri për Ballkanin: Shqipëria burim kryesor për kanabisin

By | August 20, 2018

Shqipëria nuk ka dalë nga harta e vendeve që kultivojnë kanabis, si po fshihet e vërteta (video)

By | July 24, 2018

Me Holandën spikat në hartën e heroinës, ç’thotë Raporti Botëror i Drogave për Shqipërinë

By | June 27, 2018

PD nxjerr përgjimet e vëllait të Xhafajt: “Aman mos na bjer më në qafë, po na sulmojnë keq fare”

By | May 14, 2018

Debati i plotë: “I ktheve komisariatet në bordello”- Tahiri përplaset ashpër me analistët

By | May 4, 2018

“Komisarët e tu ngarkonin drogë”, Mark Marku përplaset me Tahirin. Ish-ministri: Ti i dridhesh të vërtetës

By | April 20, 2018

Shqipëria, Evropa dhe droga

By | March 12, 2018

Shqiptarët ngrenë plantacione me kanabis në Belgjikë

By | February 24, 2018

2 milionë euro kanabis gati për treg, pranga 2 shqiptarëve në Turqi

By | February 21, 2018

Kalifornia legalizon kanabisin, Mike Tyson ka gati plantacionin për mbjellje

By | January 5, 2018

Berisha: Rama u dorëzua para Tahirit, detyroi deputetët të pengojnë drejtësinë

By | November 30, 2017

Policia tha se arrestoi pronarin e 12 tonë kanabis në Përmet, por ja ç’ndodhi në të vërtetë

By | November 25, 2017

U kapën me 1.2 ton drogë në Rinas, Gjykata lë të lirë gruan, burg për bashkëshortin

By | November 6, 2017

Gazetari i “The Economist”: Tani e kuptova pse italianët nuk flisnin për Tahirin

By | October 20, 2017

Kanabisi e ka kthyer krimin shqiptar në mafian e pestë më të fuqishme të Italisë

By | September 11, 2017

Jahti me kanabis nga Shqipëria, dëshmon italiani: Do merrja 50 mijë euro, ja kush na e dha mjetin

By | August 12, 2017

Trafiku i narkotikëve gjithnjë e në rritje me Italinë

By | August 5, 2017

Ministri Demiraj: Unë dhe Rama kemi 124 emrat e personave që kultivojnë kanabis

By | August 1, 2017

Sërish drogë nëpër tunelet e Shqipërisë, gjenden 357 kg në malin e Voskopojës (Video)

By | June 29, 2017