VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: mosmarrëveshjet

Intervista – Hand: Një marrëveshje e nxituar mes Kosovës dhe Serbisë, do të kishte pasoja

By | March 9, 2019

Ndarja e Veriut të Kosovës nuk ka “brirë”! – Nga Prof.Dr.Mehdi HYSENI

By | September 22, 2018

Vështirësi për ndryshimin e kufijve Kosovë – Serbi

By | September 20, 2018

Si e sheh Turqia krizën me SHBA – Nga Recep Tayyip Erdogan

By | August 11, 2018

Jovanoviç: Beogradi do veriun e Kosovës në shkëmbim të njohjes së pavarësisë

By | May 11, 2018

Junckeri për përplasjen Shqipëri- Greqi: Zgjidhini çështjet sa nuk janë kthyer ende në konflikt!

By | February 25, 2018

Lu: Në vend që të fajësoni SHBA ose BE, futjuni punës për reformën në drejtësi

By | January 23, 2018

Presidenti Obama, këshilla për Kinën

By | September 5, 2016

HOROSKOPI 13 SHKURT 2016

By | February 13, 2016

Kushtëzime të reja për heqjen e “Parkut të paqes”

By | October 14, 2015

HOROSKOPI – 28 SHTATOR 2015

By | September 28, 2015

HOROSKOPI – 10 KORRIK 2015

By | July 10, 2015