VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: dështim

U rrit nga ujqërit 12 vjet, tani 72 vjeçari dëshiron të kthehet në male pas një jete plot zhgënjim (fotot)

By | April 7, 2018

Shqipëria ende jashtë dyerve të drejtësisë evropiane – Nga Skënder Buçpapaj

By | April 2, 2017

Ambasadori LU: Dështim i policisë dhe prokurorisë për mosarrestimin e Klement Balilit

By | December 15, 2016

Reforma në drejtësi, kronika e dështimit të paralajmëruar Nga Agron Alibali

By | June 10, 2016

Zëri i Amerikës: Takimi Rama-Basha, SHBA: Zhgënjim për dështimin

By | June 9, 2016

Nard Ndoka: PD si zonjë e përdalë – ndërsa qeveria e Edi Ramës më e dështuara në 25 vite

By | November 26, 2015

E bija e Xhemail Mustafës – Beriane Mustafa: 15 vjet nga vrasja, organet e drejtësisë kanë dështuar në tërësi

By | November 23, 2015

Akuzoj Hollande dhe mbroj francezët Nga Michel Houellebecq

By | November 22, 2015

Konferenca e Pezës është dështim, është abort historik! – Nga ENKEL DEMI

By | September 15, 2015