VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Ilir Beqaj

LSI-Ramës: Nuk mund të marrim përgjegjësi për drogën e Tahirit e koncensionet e Beqjas

By | June 2, 2017

Virusi i gripit në Shqipëri, shkollat të mbyllura edhe një javë

By | January 7, 2017

Tensionohet situata në Kuvend, Paloka godet Beqjen në foltore

By | November 17, 2016

Beqaj s’ia përfilli ankesën, deputeti socialist diskrediton publikisht drejtorin e spitalit Kavajë

By | October 1, 2016

Skandal- Ministri i Shëndetësisë i çon sms pacientes së vdekur (dokumentet)

By | June 23, 2016

Ministri Beqaj rrëfen sekretet e fisit dhe të shkencës

By | April 28, 2016

Zëri i Amerikës: Beqaj hedh poshtë akuzat për favorizime me koncesionet

By | February 24, 2016

Prokuroria nis hetimet për koncesionet multimilionëshe të Beqajt

By | December 13, 2015

Vokshi: Me fondet e tenderave në spitale, Beqaj po bën shtëpi në Peruxhia

By | November 27, 2015

28 tenderat për ish-kompaninë e tij, ministri Beqaj nuk i mohon

By | October 14, 2015