VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: shkarkimin

Dëshmia e John Boltonit mund të ndryshojë rrjedhën e gjyqit për shkarkim

By | January 28, 2020

Gjyqi kundër Presidentit dhe argumentat e nxehta të palëve

By | January 20, 2020

Bolton: Jam i gatshëm të dëshmoj

By | January 7, 2020

Demokratët shpallin akuzat për shkarkimin e presidentit

By | December 10, 2019

Ish-ambasadorja amerikane në Ukrainë thotë se shkarkimi i saj ishte bërë nën presion

By | October 12, 2019

E pranoi thirrjen, ja kur do të jetë Presidenti Meta përballë Komisionit Hetimor

By | September 4, 2019

Zbardhet kërkesa – Kuvendi 8 pyetje Venecias për Metën: A e shkeli ligjin me anulimin e 30 Qershorit?

By | July 24, 2019

Murrizi: Mazhoranca s’ka vota për shkarkimin e Presidentit

By | July 4, 2019

Deputeti i VV-së kërkon që Kuvendi ta shkarkojë urgjent Hashim Thaçin

By | April 29, 2019

Kosovë: Ashpërsohet fjalori politik qeveri – opozitë

By | January 8, 2016