VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Artikujt e autorit : voal.ch

Michelle Obama në Vicenza vizitë tek ushtarakët Amerikanë: për fëmijët e tyre përrralla dhe akullore

By | June 20, 2015

PORTRETET E GRAVE NË KARTMONEDHAT E BOTËS

By | June 20, 2015

GAZETA E VJENËS NEUE FREIE PRESSE 104 VJET MË PARË PËR ISA BOLETININ:TURQIT DËSHTUAN PËR TË DOBËSUAR FUQINË E TIJ – MJAFTONTE NJË SHENJË E TIJ QË SHQIPTARËT TË RRËMBENIN ARMËT

By | June 20, 2015

ALBUMI I PIKTORIT – PESË PEIZAZHE NË AKUAREL NGA HELIDON HALITI

By | June 20, 2015

GAZETA GJERMANE HANDELSBLATT: PA RYSHFET NË SHQIPËRI NUK KA LEJE PËR JETË

By | June 20, 2015

Editorial – GRUEVSKI GËNJEN VETEN

By | June 20, 2015

LEDRI VULA BËN PËR VETE EDHE RITA ORËN

By | June 20, 2015

10 TRADHTARËT MË FAMËKËQIJ TË HISTORISË

By | June 20, 2015

ISH KRYEMINISTRI SLLOVEN – HARADINAJN E NDALUAN SPIUNJA DHE SPIUNI I SERBISË

By | June 20, 2015

RAMUSH HARADINAJ NË RINAS – ME NDALIMIN TIM U FYEN 7 MILIONË SHQIPTARË

By | June 20, 2015

VËZHGUESIT – PARREGULLSI TË THEKSUARA DHE ATMOSFERË E RËNDË ZGJEDHORE

By | June 20, 2015

VIZIONI PËR TIRANËN – Nga HALIM KOSOVA

By | June 19, 2015

QEVERIA NJEH KUVENDIN ME LIGJIN PËR GJYKATËN E POSAÇME

By | June 19, 2015

Raporti i DASH-it për terrorizmin: Shqipëria dhe Kosova

By | June 19, 2015

MUZIKA KORALE PËR EDUKIMIN E STUDENTËVE TË UNIVERSITETIT ‘LUIGJ GURAKUQI’ SHKODËR

By | June 19, 2015

Barometri diplomatik – Speciale – Në Kosovë nuk ka as “komb kosovar” e as “nacionalizëm kosovar”, por vetëm SHTET KOSOVAR! – Nga Prof. Dr. MEHDI HYSENIa

By | June 19, 2015

ÇFARË ËSHTË NIVELI I KOMUNIKIMIT NË RRJETET SOCIALE? – Nga SKËNDER MULLIQI

By | June 19, 2015

NAOMI DHE LINDA I LENË NË HIJE TOP MODELET E REJA

By | June 19, 2015

KUR ‘MË I MADHI’ BOKSONTE NË ZICRËN E VOGËL

By | June 19, 2015

Als “The Greatest” in der kleinen Schweiz boxte

By | June 19, 2015