VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Edward Joseph

Intervista – Joseph: Nuk shoh shteg drejt marrëveshjes Kosovë-Serbi

By | July 7, 2020

Intervista – Joseph: Shtëpia e Bardhë beson se Grenell do ta bindë Gjermaninë

By | October 9, 2019

Analistët amerikanë: Sfidat me të cilat do të ndeshet qeveria e re e Kosovës

By | October 8, 2019

Ndarja e Kosovës, eksperti amerikan pyet se si do ta tejkalojë Trumpi Merkelin

By | September 1, 2019

Intervista – Joseph: Zgjedhjet në Kosovë janë edhe referendum

By | August 7, 2019

Joseph: Shkëmbimi i territoreve mund të sjellë pasoja serioze në Ballkan

By | September 13, 2018

Intervista – Joseph: Kosova nuk duhet të përkulet para presionit turk

By | April 6, 2018

Intervista – Joseph: Vrasja e Ivanoviqit hap “mundësi për marrëveshje” midis Kosovës e Serbisë

By | January 24, 2018

Joseph: Vrasja e Oliver Ivanoviçit mund ta tensionojë gjendjen në Kosovë

By | January 16, 2018

Kriza në Maqedoni sipas ekspertëve amerikanë

By | March 22, 2017

Intervsta – Joseph: Serbia duhet ta njohë Kosovën para se të hyjë në BE

By | August 18, 2016

Edward Joseph: Marrëveshjet mes Kosovës dhe Serbisë

By | January 16, 2016