VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: maska

Ammon: “Maska mund të jetë vetëm një mjet mbrojtës shtesë”

By | May 4, 2020

Të panjohurat rreth virusit komplikojnë rikthimin në normalitet

By | April 22, 2020

Daniel Koch: Zvicra ka 20 milionë maska dhe në fund të prillit mbërrijnë edhe 100 milionë të tjera

By | April 17, 2020

Inter dhuron një milion maska në mbarë Italinë

By | April 17, 2020

Tiranë: Frika e koronavirusit po shkarkohet mbi farmacitë

By | February 26, 2020

Terror në një familje në Durrës, maskat lidhin kryefamiljarin dhe vjedhin kasafortën

By | June 30, 2018

Greqi, mbahet festivali “Nata e Fantazmave”

By | February 18, 2018

Këndi i humorit: Një burrë dhe gruaja e tij shkojnë me pushime

By | July 10, 2017

Metoda më e fundit! Maska që zhduk edhe rrudhën më të imët

By | February 15, 2017

Parody: Policia arreston 6 fëmijë që gjuajtën me vezë për Halloween, thotë se dirigjohen nga VV

By | November 1, 2016