VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: platformë

KOSOVA DEKORON KUNDËRSHTARËT E PAVARËSISË SË SAJ – Nga SHABAN MURATI

By | June 21, 2019

“Test droge për Presidentin, kryeministrin dhe deputetët”, 12 kërkesat e aleatëve të Bashës

By | April 29, 2019

Vuçiçi planifikon të fillojë debatin e brendshëm për Kosovën

By | February 25, 2019

Platformë e re për dialogun me Serbinë

By | January 13, 2019

Rama: “Për dialogun Kosovë – Serbi mungon një platformë strategjike kombëtare”

By | September 14, 2018

Qeveria harton platformën për bisedimet me Serbinë

By | April 19, 2018

LDK nuk e mbështet rolin udhëheqës të presidentit Thaçi në dialogun me Serbinë

By | March 23, 2018

A do t’ia dorëzojë Kosova, Kosovën Serbisë? – Nga SHABAN MURATI

By | December 18, 2017

Nëntë pikat e Albin Kurtit për dialogun me Serbinë

By | June 26, 2017

Eduard Kukan kritika Edi Ramës për Platformën shqiptare

By | February 3, 2017