VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: koalicioni qeverisës

Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike – pajtohen për bashkëqeverisje

By | October 10, 2019

Haradinaj: Në ditët dhe javët në vazhdim – gjithçka është e mundur

By | January 31, 2019

Opozita i kërkon Qeverisë të japë dorëheqje

By | January 31, 2019

Haradinaj: Nëse prishet koalicioni taksa mbetet deri në verë

By | January 29, 2019

Nesër protestë para Kuvendit, kërkohet mosratifikimi i Demarkacionit

By | February 22, 2018

Ku po shkon dialogu Kosovë-Serbi

By | January 14, 2017

Lista Serbe si e kushtëzon votën për Demarkacionin

By | August 23, 2016

Pëllumbi: LSI duket e gatshme të ikë nga koalicioni

By | August 22, 2016

Pëllumbi: LSI do ta prishë koalicionin. PS luftë në dy fronte

By | August 2, 2016

AAK: Nuk kemi oferta për t’u përfshirë në Qeveri

By | November 23, 2015

Kuvendi i Kosovës sot sërish përballet me themelimin e Gjykatës Speciale

By | June 26, 2015