VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Zëri i Amerikës

Si nisën përgjimet për blerjen e votave në Dibër dhe çfarë paralajmëroi Zëri i Amerikës pak muaj më parë

By | June 17, 2019

Tiranë: Konferencë mbi lirinë e shtypit dhe lajmet e rreme

By | June 6, 2019

(Video) Arkiv: Reuter dhe Zëri i Amerikës fokusohen tek fjalimi kritik i shkrimtarit Dritero Agolli në Kongresin e 10-të të PPSH

By | May 21, 2019

Dhuna ndaj Sait Dollapit, VOA: E rëndë pasi u identifikua (video)

By | May 11, 2019

Bennett: Zëri i Amerikës i mbrojtur me ligj nga influenca politike

By | May 3, 2019

Protesta e opozitës transmetohet LIVE në mediat ndërkombëtare (video)

By | February 16, 2019

Elez Biberaj: Do të vazhdojmë me lajme në mbështetje të demokracisë

By | February 4, 2019

VOA iu përgjigjet akuzave të Ramës: Do mbështesim lirinë dhe demokracinë

By | February 4, 2019

QEVERIA E SHQIPËRISË KACAFYTET ME ZËRIN E AMERIKËS Nga Frank Shkreli

By | January 18, 2019

Reagon Elez Biberaj kur Edi Rama e quajti kazan VOA: Shërbimi shqiptar vijon me krenari misionin e prodhimit të gazetarisë së vlerave në mbështetje të demokracisë dhe lirisë

By | January 16, 2019

VOA i qëndron kronikës mbi ndikimin e politikës për emërimet në administratë

By | January 15, 2019

DH Albania – Zyrtarët nuk sqarojnë shkeljet e ngritura nga VOA

By | January 10, 2019

Gallup: Përse duan të ikin shqiptarët nga vendi?

By | December 15, 2018

KONSULLATA E PËRGJITHSHME E KOSOVËS NDEROI GAZETARË DHE SHOQATA

By | December 15, 2018

Thirrja e Sali Berishës më 12 dhjetor 1990 në “Zëri i Amerikës”: Kosova të bashkohet me Shqipërinë…

By | December 10, 2018

“Zëri i Amerikës” pushon nga puna shefen e gjuhës kineze

By | November 30, 2018

MARRËVESHJE MIDIS AUTORITETIT TË DOSJEVE ME ZËRIN E AMERIKËS DHE FEDERATËN PAN-SHQIPTARE VATRA – Nga Frank Shkreli

By | November 24, 2018

Zëri i Amerikës – IREX, takim për median

By | October 21, 2018

(Video) Zëri i Amerikës: Kosovë: Elez Blakaj sqaron arsyet e dorëheqjes

By | August 21, 2018

Zëri i Amerikës: Anëtari i Gjykatës së Lartë, i dënuar në Itali

By | July 11, 2018

VOA PËR SHQIPTARËT 75-VJETORI I ZËRIT TË AMERIKËS NË GJUHËN SHQIPE – Nga Frank Shkreli*

By | May 13, 2018

Fjala në Promovimin e Librit të Frank Shkrelit, Demokracia nuk pret! – Nga Dr. Elez Biberaj Drejtor i Drejtorisë së Euroazisë Zëri i Amerikës

By | April 23, 2018

Vatranët e Usterit sjellin Zërin e Amerikës përmes krijimtarisë në gazetari dhe kujtimet e Frank Shkrelit – Nga ARDIAN MURRAJ

By | April 2, 2018