VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: liderët

Një çakall veshngrehur pret – Cikël me epigrame nga Viron Kona

By | March 13, 2019

HOROSKOPI JAVOR 16-22 KORRIK 2018

By | July 16, 2018

NATO në takim të paplanifikuar pas kritikave të Trumpit

By | July 12, 2018

Në kulmin e kërcënimeve me Putinin, Trumpi telefonon Erdoganin, ja për çfarë u pajtuan

By | April 12, 2018

Liderët e BE-së mblidhen nesër në Bruksel

By | March 21, 2018

Ambasadori Delawie: Shfuqizimi i Speciales po bëhet në mënyrë të fshehtë

By | January 4, 2018

Lideri separatist i Katalonjës kërkon leje për kthim në Spanjë

By | December 24, 2017

Separatistët afër pushtetit në Katalonjë

By | December 22, 2017

Rajoy: Ka filluar procesi i shpërndarjes së Parlamentit të Katalonias

By | October 28, 2017

Nesër është ditë votimi në Shqipëri, por mjerisht shumica… Nga Sadije Berisha

By | June 24, 2017

Konfirmohen kërcënimet ndaj presidentit, kryeministrit dhe liderëve opozitarë në Kosovë

By | April 18, 2017

Zbardhen prapaskenat – pse u ndërpre konferenca Rama-Vuçiç në Sarajevë

By | March 16, 2017

Largimi i kusarëve politikë, shpëtim për vendin – Nga Florim Zeqa

By | April 8, 2016

Publicisti shqiptaro-amerikan Uk Lushi liderëve të Kosovës: Çojeni vendin në zgjedhje, se u bëtë gazi i botës!

By | February 26, 2016

Obama dhe Erdogan pajtohen të punojnë së bashku kundër IS-it

By | July 23, 2015