VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Parlamenti Europian

15 kushtet që duhet të plotësojë Shqipëria përpara nisjes së negociatave

By | June 20, 2020

Parlamenti Europian miraton amendamentin me 15 kushtet për negociatat e Shqipërisë në BE

By | June 19, 2020

PE: Gabim strategjik mos hapja e bisedimeve me Tiranën e Shkupin

By | October 25, 2019

Anëtarësimi i Turqisë në BE, 60 vjet midis ëndrrës dhe realitetit – Nga DASHNOR DERVISHI/ AMBASADOR

By | April 6, 2019

Parlamenti europian voton pro liberalizimit të vizave me Kosovën

By | March 28, 2019

PE kërkon shuarjen e strukturave paralele në veri dhe largimin e Listës Srpska nga Beogradi

By | February 27, 2017

PE – Knut Fleckenstein: Shqipëria moment kruçial: Votimi i reformës – test për liderët e Shqipërisë!

By | July 18, 2016

Kosova, Gjeorgjia, Ukraina dhe Turqia marrin liberalizimin e vizave javën e ardhshme

By | May 1, 2016

Parlamenti Evropian dënon dy deputetë për përshëndetjen naziste

By | October 27, 2015

Tërmet tek e majta / Roshi dhe Bushi drejt dorëheqjes

By | September 16, 2015

Zbardhen diskutimet e PE për zgjedhjet, Kukan: Zgjedhje jo të lira (Video)

By | September 15, 2015

Fjalimi i Rugovës kur u nderua me çmimin Saharov që ngriti në këmbë deputetët e Parlamentit Evropian (Video)

By | August 19, 2015