VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: gjysmë shtizë

Vdekja e major Tanushit, flamuri ulet në gjysmështizë në bazën e NATO-s (fotot)

By | May 11, 2019

Ditë zie kombëtare dhe gjendje emergjence, në Sri Lankë mbahet funerali i parë masiv

By | April 23, 2019

Trumpi nën presionin e opinionit nderon senatorin e ndjerë McCain

By | August 28, 2018

SHBA, McCain nderohet me ceremoni në Arizona dhe Uashington

By | August 27, 2018

Flamujt amerikanë ulen në gjysmë-shtizë

By | July 3, 2018

Koreja e Veriut 3 ditë zie për vdekjen e Fidel Castros

By | November 28, 2016