VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: kreu i Qeverisë

Mediat gjermanishtfolëse: Lufta për pushtet mes Kurtit dhe Thaçit ka edhe një dimension ndërkombëtar

By | March 27, 2020

Mbledhja e Qeverisë: Shmangni mjediset publike

By | March 10, 2020

L’Echo de Paris (1912)- Ismail Qemali – ministrave të Fuqive të Mëdha: “Ndërhyni që t’u jepet fund armiqësive greko-turke, përndryshe Shqipëria…”

By | February 21, 2020

Mblidhen 1.15 miliardë euro për Shqipërinë, Rama citon Biblën e Kuranin

By | February 17, 2020

L’Echo de Paris (1916)- Intervista me Esat Pashën para se të nisej për vizitë në frontin e luftës franko-gjermane

By | January 30, 2020

VIDEO- “S’ka bir none e ku*ve që…”, Rama siç nuk e keni parë kurrë: Kush i bën presion çunit tonë?!

By | January 29, 2020

Ismail Qemali për Le Matin (1913): “Njihen arsyet se përse Shkodra duhet të jetë shqiptare! Fuqitë kanë rënë dakord që Mali i Zi të nënshtrohet!”

By | December 30, 2019

L’Écho de Paris (1912)- Roli i Ismail Qemalit në marrëdhëniet midis Anglisë dhe shqiptarëve

By | December 28, 2019

Le Petit Parisien (1914) – Ja zgjidhja që ka propozuar Ismail Qemali për qëndrueshmërinë e Shqipërisë në gazetën “Italia”

By | November 11, 2019

Zëri i Amerikës: Tiranë, enigma e Memorialit kushtuar viktimave të grushtit të Shtetit në Turqi

By | August 9, 2019

AUDIO/ ”Është realizuar objektivi?”, publikohet përgjimi i parë i “BILD”, Edi Rama flet me drejtorin e Ministrisë së Brendshme për zgjedhjet

By | June 17, 2019

Excelsior (1923) – Ahmet Zogu, kryeministri më i ri në moshë, një figurë e veçantë në politikën botërore

By | May 3, 2019

Edhe “Euronews” flet për sëmundjen e kryeministrit – Ja çfarë shkruajnë mediat ndërkombëtare

By | March 22, 2019

Haradinaj: Presidenti Thaçi i ka bërë dëme të mëdha Kosovës me idetë e tij për dialogun dhe për ndarje

By | March 1, 2019

Haradinaj shtron mëngjes për senatorët amerikanë

By | February 18, 2019

Rama-studentëve: Do i pini lëngun kërkesave, s’ju llogarit njeri

By | December 12, 2018

Rama u premton dialog nesër në orën 11, reagojnë njëzëri studentët nga protesta

By | December 9, 2018

Rama reagon ndaj veteranëve, letër Tarifës: Kokëulja e sinqertë jo para Mid’hat Frashërit, por përballë historisë

By | November 22, 2018

Intervista – Gazetarja franceze e pyet nëse do të japë dorëheqjen. Ja si përgjigjet Rama

By | May 29, 2018

Rama pranon përdorimin e policisë për kanabis: Të pamëshirshëm me kë shkel ligjin

By | July 7, 2017

Si do funksionojë pedonalja gjigande te sheshi “Skënderbej” (fotot)

By | June 11, 2017

Rama në Facebook: Nuk kemi plan për bashkëqeverisje me PD-në

By | June 4, 2017

Oferta e fundit e Edit: Luli numrin tim e ke, takohemi për të mirën tënde personale

By | April 14, 2017