VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Marko Kepi

Marko Kepi tregon për 1.6 milionë $ në ndihmë për të ndërtuar shtëpi për të mbeturit jashtë nga tërmeti

By | February 22, 2020

Marko Kepi kandidat për në Parlamentin e Nju Jorkut midis zgjedhësve në Staten Island – Nga Keze Kozeta Zylo

By | January 29, 2020

Klubi i Ri Republikan në New York është krenar të mbështesë Marko Kepin për Asamblenë e Shtetit të New York-ut

By | January 8, 2020

Kongresmeni Joe DioGuardi dhe Ambasadori Walker bashkë me Komunitetin në mbështetje të gjithë të Marko Kepit Nga Asllan Bushati

By | October 2, 2019

MARKO KEPI OFFICIALLY ANNOUNCES BID FOR NEW YORK STATE ASSEMBLY Rafaela Prifti, Dalip Greca

By | October 1, 2019

Marko Kepi hapi fushaten elektorale për në Asamblenë e New York-ut – Fotoreportazh nga Keze Kozeta Zylo

By | September 30, 2019

Zëri i Amerikës: Një i ri shqiptaro-amerikan në garë për asamblenë e shtetit Nju Jork (video)

By | September 30, 2019

PËRSE DUHET TA MBËSHTESIM MARKO KEPIN, DUKE FILLUAR NGA KJO E DIELË? – Nga DALIP GRECA

By | September 27, 2019

SHQIPTARË DHE GREKË PËRBALLEN NË PROTESTËN E 75 VJETORIT TË MASAKRAVE GREKE NË ÇAMËRI – Nga DALIP GRECA/DIELLI

By | June 28, 2019

Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora – Nga Keze Kozeta Zylo

By | June 10, 2019

Protestë e shqiptarëve të Amerikës kundër federates greke “Pan Hellenic” që nderuan një terrorist grek si Hero – Fotoreportazh nga Keze Kozeta Zylo

By | December 10, 2018

4 Shtatori do të jetë “Dita e Nënë Terezës” në New York – u aprovua propozimi nga Asamblisti Mark Gjonaj, Rrënjët Shqiptare…

By | May 11, 2017

Marko Kepi, shqiptari që iu kërkoi ndjesë amerikanëve, kur Rama e sulmoi Trumpin – Nga Kozeta Turishta, Staten Island

By | April 20, 2016

PARADA SHQIPTARE 2015 MARSHOI KUQ E ZI DHE ME KRENARI NË ZEMËR TË NEW-YORKUT – Nën tingujt „O sa mirë me qenë shqiptar“

By | June 21, 2015