VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Venezuelë

Rusia konfirmon prezencën ushtarake në Venezuelë

By | June 4, 2019

Presidentët Trump dhe Putin, bisedë telefonike për Venezuelën

By | May 4, 2019

Pompeo: SHBA, të gatshme të ndërhyjnë ushtarakisht për të frenuar trazirat në Venezuelë

By | May 1, 2019

Rusia konfirmoi praninë ushtarake në Venezuelë

By | March 27, 2019

Vendos të kthehet në Venezuelë, Guaido: Protesta kundër Maduros

By | March 4, 2019

Venezuelën e kanë braktisur 3.4 milionë venezuelas

By | February 23, 2019

Ç’mund të sillte një ndërhyrje e SHBA në Venezuelë?

By | February 7, 2019

PE njeh Guaidon si president të përkohshëm të Venezuelës

By | January 31, 2019

SHBA paralajmëron Venezuelën

By | January 28, 2019

Tu-160: bombarduesi bërthamor rus shqetëson Uashingtonin

By | December 15, 2018

Zjarr në një burg të Venezuelës, 68 të vdekur

By | March 29, 2018

Venezuelë, opozita kërkon shkarkimin e presidentit në referendum

By | June 21, 2016

Pse Coca Cola e ndalon prodhimin në Venezuelë

By | May 24, 2016