VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: platforma

KOSOVA DEKORON KUNDËRSHTARËT E PAVARËSISË SË SAJ – Nga SHABAN MURATI

By | June 21, 2019

Zëri i Amerikës: Parlamenti i Kosovës miratoi platformën e bisedimeve me Serbinë – reagime në Prishtinë dhe në Beograd

By | March 7, 2019

Ekipi negociator i Kosovës miraton Platformën për dialogun me Serbinë

By | February 15, 2019

Spektri politik i Kosovës në udhëkryq për dialogun

By | February 10, 2019

Takim me Mogherinin para prezantimit të platformës në Kuvend

By | January 24, 2019

Opozita del me vendim të fortë nga Elbasani: Vetting për të gjithë politikanët

By | September 6, 2018

LDK nuk e përkrah platformën e Qeverisë për dialogun me Serbinë

By | June 4, 2018

Vota për Maqedoninë në NATO të kushtëzohet – Nga Shaban MURATI

By | January 8, 2018

Haradinaj jep intervistë në gjuhën serbe: Ndarja e Kosovës do të sillte tragjedi të reja (video)

By | November 28, 2017

Rama shpall dritaren e tij kundër portaleve dhe mediave sociale

By | October 6, 2017

Ambasadori i Shqipërisë i përgjigjet Maqedonisë: Platforma në përputhje me marrëveshjen e Ohrit

By | April 5, 2017

Vazhduan për të 36-n ditë me rradhë protestat kundër “Platformës së Tiranës”

By | April 3, 2017

Ivanovi i shkruan SHBA-së, BE-së, NATO-s dhe Turqisë – kërkon të dënohet platforma shqiptare

By | March 7, 2017

Zaev: Ivanov ta tërheqë vendimin, sepse është grusht-shtet, i rrezikshëm për të ardhmen e stabilitetit të Maqedonisë.

By | March 1, 2017

Maqedoni: Presidenti refuzon t’i japë mandatin Zoran Zaevit

By | March 1, 2017

BDI-ja ia prezanton LSDM-së mendimet për Ligjin e shqipes

By | February 17, 2017

Përdorimi i tepërt i rrjeteve sociale mund të shkaktojë depresion

By | December 23, 2016