VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: ankthi

Ankthi i mëngjesit – Nga se shkaktohet dhe si ta përballoni

By | November 17, 2019

Mediat sociale shkaktare të depresionit te vajzat adoleshente

By | January 4, 2019

Meraku dhe pasiguria e vazhdueshme – Ja pasojat që sjellin në shëndetin e shqiptarëve

By | August 29, 2018

Treguesit e fshehur të stresit të tepërt

By | August 10, 2018

Ankthi – Si ta shuani në mënyrë natyrale

By | August 8, 2018

Ushqimet që rrisin ankthin – Zbuloni faktet interesante

By | July 2, 2018

Rreziku i zemrës është më i lartë në personalitetin pesimist të llojit D

By | June 5, 2018

Përdorimi i tepërt i rrjeteve sociale mund të shkaktojë depresion

By | December 23, 2016

Publikohen faktorët që i bëjnë njerëzit të lumtur

By | December 12, 2016

Shtatzëna trembet gjatë sulmit në Nicë, e lind fëmijën në mes të masakrës

By | July 15, 2016

BEKUAR QOFTË DITA, MUAJI E VITI – Poezi nga FRANCESCO PETRARCA – Shqipëroi: ELIDA BUÇPAPAJ

By | June 18, 2015