VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Fatos Reka

Shtet mafioz: Daja i Endri Fugës, Fatos Reka ambasador në Maqedoni dhe milioner! Shikoni pasuritë!

By | June 26, 2019

Maqedoni, emetohet pulla postare me portretin e Skënderbeut

By | January 12, 2018

Shkup, mbahet akademi solemne për 28 Nëntorin

By | November 28, 2017

Ambasadori i Shqipërisë i përgjigjet Maqedonisë: Platforma në përputhje me marrëveshjen e Ohrit

By | April 5, 2017

Ministria e Jashtme e Maqedonisë thërret ambasadorin e Shqipërisë

By | April 4, 2017