VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: aleatët

Vendim unanim PD dhe aleatët djegin mandatet

By | February 18, 2019

Kurti: Thaçi po e ndihmon Putinin për t’u rikthyer në Ballkan

By | November 17, 2018

Opozita del me vendim të fortë nga Elbasani: Vetting për të gjithë politikanët

By | September 6, 2018

MARRËDHËNIE ME ISH-PUSHTUESIT – Nga SKËNDER BUÇPAPAJ

By | August 3, 2018

Trumpi: Sulmet në Siri qenë “të përkryera”

By | April 14, 2018

NATO mbledhje të jashtëzakonshme për Sirinë

By | April 14, 2018

Pas takimit Basha-Lu, opozita vendos bojkot të zgjedhjeve, nëse Rama s’largohet

By | March 8, 2017

Bota reagon ndaj fjalimit të Presidentit Trump në Kongres

By | March 1, 2017

Cameron: Populli britanik nuk guxon t’ia kthejë shpinën Evropës

By | June 28, 2016