VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: LSDM

Shqiptari emërohet zëvendës-kryetar në LSDM-në e Zoran Zaevit

By | August 23, 2019

Muhamed Zekiri, flladi i pemës, futbolli evropian dhe harresa se është shqiptar(!) – Nga Skënder Karaçica

By | May 5, 2018

BDI-ja dhe LSDM-ja shpallin fitoren

By | October 30, 2017

LSDM fituese në shumë komuna të Maqedonisë

By | October 16, 2017

Maqedonia bëhet me qeveri të re

By | June 1, 2017

Media austriake publikon dy videoincizimet e Prokurorisë Speciale të Maqedonisë: “Shqiptarët do i shpartallojmë për një orë”

By | April 12, 2017

Maqedoni, platforma shqiptare temë qendrore e debatit parlamentar

By | March 29, 2017

Zaev: Gjuha shqipe do të avancohet, Maqedonia shtet i të gjithëve

By | March 10, 2017

Ivanov letër Trumpit për platformën shqiptare, vjen përgjigja e administratës amerikane

By | March 8, 2017

Zaevi porosi për Gruevskin e Ivanovin: Me këmbë të mbarë ta bëjmë ndryshimin e pushtetit

By | March 5, 2017

BDI ia jep nënshkrimet Zaevit; VMRO, thirrje për mobilizim

By | February 25, 2017

Një organizatë sllave protesta kundër shqipes në Shkup

By | February 24, 2017

Ermira Mehmeti: Jam qytetare e lirë, ushtroj funksion publik

By | February 21, 2017

Zaev ka pranuar ndryshimet për gjuhën shqipe, pritet së shpejti qeveria e re e Maqedonisë (Video)

By | February 21, 2017

Zeqiri: U sulmova verbalisht e fizikisht në qendër të Shkupit

By | February 19, 2017

BDI-ja ia prezanton LSDM-së mendimet për Ligjin e shqipes

By | February 17, 2017

BDI dhe LSDM pranë koalicionit

By | February 7, 2017

Maqedoni: Liderët dakordohen, zgjedhjet më 11 dhjetor

By | January 9, 2017

Maqedoni, socialdemokratët nuk arrijnë ta përmbysin rezultatin e zgjedhjeve

By | December 25, 2016

Rezultati zgjedhor në duart e 700 votuesve në Tearcë të Tetovës

By | December 21, 2016

Gruevski nuk pranon rivotimin, kërcënon diplomatët e huaj

By | December 17, 2016

Shaban Murati: Zgjedhjet nuk e zgjidhën krizën në Maqedoni

By | December 14, 2016