VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: zgjedhjet lokale

Opozita hungareze shpreson të fitojë zgjedhjet në Budapest

By | October 13, 2019

Rasti i Valdin Pjetrit, KQZ e Prokuroria asnjë verifikim për kandidatët e zgjedhjeve

By | August 14, 2019

Moska përgatitet për protestën e radhës, qytete të tjera pritet të bashkohen

By | August 10, 2019

Vuajtja me moszgjedhjet – Nga Dr. TOBIAS RÜTTERSHOFF*

By | July 12, 2019

Reportazhi i gazetës holandeze: Kutitë e votimit mbetën bosh

By | July 1, 2019

Ja si e komentojnë mediat gjermane 30 qershorin

By | July 1, 2019

Pamje të rralla nga diktatura – Zgjedhjet lokale të vitit 1952, populli me këngë dhe valle drejt kutive të votimit

By | June 27, 2019

Meta: Zgjedhjet e 30 qershorit, imagjinare

By | June 25, 2019

Kolegji Zgjedhor lë në fuqi 30 qershorin, nuk e njeh vendimin e Presidentit

By | June 24, 2019

“Dua rezultatin mbi 1 mijë vota”- Shefi i policisë së Dibrës flet me Gjiknurin dhe jo vetëm… Si i përgjigjet ministri

By | June 19, 2019

Raporti i OSBE/ODIHR: Presidenti ka bërë përpjekje për gjetjen e dialogut. PS nuk njeh dekretin

By | June 15, 2019

DW – flet konstitucionalistja: Kryeministri nuk e anulon dot vendimin e Presidentit

By | June 10, 2019

Stambolli sërish në zgjedhje, opozita turke thotë se kjo është “diktaturë e qartë”

By | May 7, 2019

Bojkoti i opozitës, Gjermania: Do t’i vëzhgojmë ne zgjedhjet

By | April 15, 2019

Partia e Erdoganit humb Ankaranë në zgjedhjet lokale

By | April 1, 2019

Shqiptarët gati të dridhin Maqedoninë me protesta

By | October 31, 2017

Rezultatet përfundimtare të votës së 22 tetorit në Kosovë – LDK e para

By | October 23, 2017

Zgjedhjet lokale në Maqedoni, më 15 tetor

By | August 6, 2017

Bomba e Topallit: Ka 2 muaj që familja ime është nën vëzhgim…

By | July 4, 2017

Zgjedhjet lokale në Kosovë, preferohet 22 tetori

By | June 21, 2017

Hercegovinë – në prag të zgjedhjeve lokale billborde me foton e Sheshelit

By | September 22, 2016

Ragmi Mustafa do të udhëheqë edhe një mandat Preshevën

By | April 25, 2016

Raportuesi i Shqipërisë në PE: Zgjedhjet lokale ishin të dështuara

By | December 28, 2015

Gjermani: e therura me thikë fiton, zgjidhet kryebashkiakja e parë e Këlnit

By | October 19, 2015