VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: zgjedhje

Tërhiqet shorti në KQZ, kështu janë renditur partitë në fletëvotim

By | September 17, 2019

Meta propozon zgjidhjen për krizën: Më 13 tetor do kemi dy palë zgjedhje, edhe të përgjithshme edhe për…

By | July 2, 2019

Dashamir Shehi: Qëllimi i opozitës prishja e skaletës politike, mazhoranca kot shpreson se mund të hyjmë në zgjedhje

By | April 4, 2019

Këndi i humorit: Ishte pragu i zgjedhjeve dhe një politikan po shkonte rrugës i menduar

By | February 25, 2019

HOROSKOPI E ENJTE 14 QERSHOR 2018

By | June 14, 2018

HOROSKOPI E SHTUNË 7 PRILL 2018

By | April 7, 2018

Zgjedhjet e nesërme në Preshevë – Nga Refik HASANI

By | December 23, 2017

HOROSKOPI E MËRKURË 25 TETOR 2017

By | October 24, 2017

Tri orë negociata, pa marrëveshje mes Ramës dhe Bashës, ja dy pikat që ndajnë palët​

By | May 3, 2017

Majlinda Bregu kundër bojkotit: PD duhet të hyjë në zgjedhje

By | May 2, 2017

Protestat antishqiptare vazhduan me brohoritje edhe kundër BE-së

By | April 19, 2017

Rama – Bashës: Më 3 maj në Kavajë do të ketë votime, asgjë tjetër

By | April 18, 2017

Amerikanët votojnë në zgjedhjet presidenciale

By | November 8, 2016

Intervista – Bugajski: Clinton më e mirë për Ballkanin dhe Kosovën

By | November 8, 2016