VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: kundër njerëzimit

Zëri i Amerikës: Akuzë ndaj presidentit të Kosovës dhe kryetarit të PDK-së nën dyshimet për krime lufte

By | June 24, 2020

Papa Françesku viziton 20 ish-prostituta në Romë

By | August 12, 2016

Karaxhiçi dënohet 40 vjet burg, fajtor për gjenocid dhe krime kundër njerëzimit

By | March 24, 2016

Karaxhiçi lirohet nga akuza për gjenocid, mbetet akuza për krime kundër njerëzimit

By | March 24, 2016

Ismet Salihu: Specialja gjykon krimet e luftës, vrasjet politike dhe krimin e organizuar

By | January 13, 2016

Ish-anëtari i presidencës së Bosnjës akuzohet për krime lufte

By | January 1, 2016

Mbreti Abdullah në Prishtinë: Jemi para Luftës së Tretë Botërore

By | November 18, 2015