VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: NZZ

Sqaron Ministrja e Jashtme dhe zvkryeministrja e Republikës të Kosovës Donika Gërvalla: Një keqinformim që evitohej po të ishte kuptuar mirë teksti dhe gjermanishtja

By | June 2, 2021

Z. Alain Berset – Zviceranët i kanë respektuar të gjitha këshillat nga Berna & Kantonet, por kjo nuk ka mjaftuar! Nga Elida Buçpapaj

By | December 14, 2020

Revista zvicerane “Orte” prezanton shtatë poetë nga Shqipëria

By | February 27, 2017
blank
blank
Send this to a friend