VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Doris Leuthard

Zvicra zgjodhi sot dy gra në qeveri

By | December 5, 2018

Një grua në krye të ushtrisë zvicerane?

By | November 18, 2018

Kristianpopullorët përgatiten për periudhën pas Leuthardit

By | October 20, 2018

Mes ngazëllimit dhe emocioneve Doris Leuthard njofton largimin e saj nga qeveria

By | September 27, 2018

Projekti për transportin nëntokësor – janë mbledhur 100 milionë frangat e nevojshëm për fillimin e projektit

By | January 23, 2018

Edhe Doris Leuthard në fushatë kundër iniciativës “No Billag”

By | January 15, 2018

Doris Leuthard: Duhet sqaruar raportin tonë me BE-në

By | December 24, 2017

Shvyc: përurohet teleferiku më i pjerrët në botë

By | December 16, 2017

Doris Leuthard, presidentja e Zvicrës për drogën në Shqipëri, reformën, dialogun dhe shkollat shqip Nga Elida Buçpapaj

By | September 7, 2017

Zvicra e gatshme të ndërmjetësojë për zgjidhjen e krizës së Koresë së Veriut

By | September 4, 2017

1 Gushti: Urime Zvicrës së Pestë nga Doris Leuthard

By | August 1, 2017

Më 10 prill 1963 lindi Doris Leuthard, presidentja aktuale zvicerane

By | April 10, 2017

Zvicër: NZZ: “Një manovër taktike sportive” e Edi Ramës – Nga Valerie Zaslawski

By | April 2, 2017

(Video)Fotoreportazh nga vizita zyrtare e kryeministrit të Shqipërisë në Zvicër: Zvicra dhe Shqipëria dëshirojnë të forcojnë marrëdhëniet

By | April 1, 2017

Kryeministri Rama takohet me Presidenten e Zvicrës

By | March 30, 2017

Kryeministri Rama viziton Zvicrën

By | March 27, 2017

Presidentja e Zvicrës uron Thaçin për Ditën e Pavarësisë

By | February 17, 2017

Presidentja Leuthard: “midis këtij jostabiliteti të madh Zvicra është një ankorë në stuhi”

By | January 2, 2017

Zvicër San Gotard: 1 Qershor 2016 – Ditë historike për Zvicrën – Ditë historike për Europën (Reportazh)

By | June 1, 2016

Mark Baftiaj i ftuar nga CVP në takimin me Partitë Popullore të Evropës –

By | September 4, 2015

Kancelarja Angela Merkel viziton Bernën

By | September 3, 2015

Vizitë zyrtare e kancelares Angela Merkel në Bernë

By | September 3, 2015

Doris Leuthard – Demokracia nuk bie nga qielli

By | August 15, 2015