VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Guy Parmelin

(Fotoreportazh) Si pjesë e APES, botuesit e VOAL.CH në takimin vjetor me Presidentin e Zvicrës z. Guy Parmelin Nga Elida Buçpapaj dhe Skënder Buçpapaj

By | October 18, 2021
  • 1
  • 2
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
Send this to a friend