VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Ministër i Brendshëm

Senati voton që Salvini të përballet me drejtësinë

By | February 12, 2020

Lleshaj rikthen në detyrë drejtorët e Saimir Tahirit

By | March 14, 2019

Rrëfimi i Mehmet Prishtinës: Si Hasan Prishtina i kërkoi dyluftim një deputeti turko-arab që sulmoi fizikisht Ismail Qemalin

By | November 30, 2018

Meta dekreton Lleshin ministër të Brendshëm

By | November 16, 2018

Prapaskenat për dekretin për ministrin e ri të Ramës: Çfarë ndodhi në takimin mes Metës dhe Lleshit

By | November 4, 2018

Meta i thotë “Jo” emrit të Lleshit për ministër

By | November 3, 2018

Meta i shkruan Xhaçkës: Cili është statusi real dhe ligjor i Lleshit?

By | November 2, 2018

CIA: Ja plani i Titos për të sulmuar Shqipërinë më 1949, Koçi Xoxe kishte rolin kryesor, si Enver Hoxha nisi të shtypte organizatat kundër regjimit

By | August 15, 2017

Shkarkohet Saimir Tahiri, ministër i Brendshëm emërohet Niko Peleshi

By | March 11, 2017

Marrëveshje bashkëpunimi mes FBI-së dhe Qeverisë Shqiptare

By | April 15, 2016

70 vjet më parë pushkatohej ish kryeministri Maliq Bushati

By | February 15, 2016

Daçiç drekonte me bosin e kokainës kur ishte ministër i Brendshëm – (Video)

By | September 7, 2015